کیسه پارچه ای

کیسه پارچه ای جهت آسان کردن حمل کالای خریداری شده برای مشتری استفاده میشود.از دیگر مزایای کیسه پارچه ای سوزنی میتوان استفاده از جنبه تبلیغاتی آن نام برد. چاپ کیسه پارچه ای بوسیله چاپ سیلک اسکرین انجام میشود. قیمت کیسه پارچه ای نسبت به سایز و جنس و گراماژ کیسه متغیر می باشد . گراماژ کیسه پارچه ای بصورت ۶۰ گرم و ۹۰ گرم تعریف می شود. کیسه ۹۰ گرمی توانایی حمل کالاهای سنگین را دارد و برای حمل کالاهایی که بصورت جعبه هستند و چند بعد دارند از کیسه بصورت کاست دار استفاده می شود.

کیسه پارچه ای چیست و چه کاربردی دارد؟

از یه طرف شاید تبلیغ اون شرکت روی اون کیسه پارچه ای چاپ شده باشه ولی شما از خریده خودتون خوشحالید با اینکه میدونید با حمل اون کیسه دارید تبلیغ اون شرکت یا گروه چاپی و تبلیغاتی رو انجام میدید، ولی حاضرید نتنها اون جنس رو بلکه جنس های دیگره دیگه هم که از اون شرکت خرید نکردید را، برای حمل و نقلشون از اون کیسه تبلیغاتی یا شاپینگ بگ استفاده کنید. کیسه های پارچه ای با توجه به کیفیت ماندگاری بالایی که دارند جایگزین کیسه کاغذی می گردند. به همین سبب امروزه بیشترین تبلیغات را شرکت ها بر روی ساک های دستی پارچه ای می گذارند تا بصورت متحرک برند و نام شرکتشان را در معرض دید بسیاری از بازدید کنندگان قرار دهند.

کیسه سوزنی یکی از هدایای تبلیغاتی می باشد که در سایزها و رنگ های مختلف تولید و به مشتریان عرضه می گردد و دارای قابلیت چاپ با کیفیت و رنگ های مورد پسند شما حتی طلایی و نقره ای می باشد. کیسه سوزنی اغلب در دو گرماژ ۶۰ و ۹۰ گرم با دو مدل دسته موزی و دسته بندی به بازاز عرضه می گردد.دسته ی این نوع کیسه هنگام تولید روی آن نصب می شود و دیگر نیازی نیست مشتریان برای نصب دسته ها زحمتی را متقبل شوند. با تبلیغ شرکت یا فروشگاه شما روی کیسه باعث می شود که با کمترین هزینه، بیلبوردی از تبلیغات شما در سطح شهر قابل حرکت باشد و مورد نمایش قرار گیرد. تفاوت کیسه سوزنی و نایلون در این می باشد که کیسه دوام بیشتری دارد ولی نایلون بعد از مدتی مچاله می شود و دیگر قابل استفاده نمی باشد. شما می توانید لوگو و یا برند خود را با رنگ های دلخواه و رنگ سازمانی خودتان توسط چاپ سیلک اسکرین روی کیسه مورد استفاده و انتخابیتان چاپ نمایید.این نوع کیسه ها را می توانید در نمایشگاه ها، کنفرانس ها، سمینارها استفاده نمایید و هدایای تبلیغاتی مرد نظر را در آن قرار دهید و به مراجعه کنندگان هدیه دهید، یا می توان از آ ن در فروشگاه ها برای قرار دادن محصول خود در آن استفاده نمایید و به مشتری تحویل دهید.
گروه تبلیغاتی بهار گیفت مفتخر است که این نوع کیسه را در تیراژ مورد نیاز شما با رنگ کیسه دلخواه شا در انواع مختلف دسته موزی، دسته بندی، ته کاست، بغل کاست، بغل دوخت و واتر با رنگ چاپ مورد پسند و دلخواه شما با بهترین کیفت و مناسب ترین قیمت در اسرع وقت تولید و به شما مشتریان گرامی عرضه می کند.

کیسه کاغذی

کیسه، علاوه بر کارایی به عنوان یک ابزار بسته‌بندی و حمل کالا، در بسیاری موارد به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، توانسته جایگاه خوبی در عرصه تبلیغ و ترویج برند بازی نماید. علارغم قدمت نه چندان زیاد استفاده فراگیر از این کالا در سطح جامعه، تا کنون نام‌های متنوعی به آن اطلاق شده است. از قبیل «کیسه»، «کیسه خرید»، «بگ شاپ (Bag Shop)»، «شاپینگ بگ(Shopping Bag)» و غیره. کیسه تبلیغاتی اغلب در موارد زیر کاربرد دارد: شایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می‌تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند. این کالا در حال حاضر در انواع جنس‌های کاغذی، پارچه‌ای و یا نایلونی تولید می‌شود. کیسه‌های دستی کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می‌شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شوند. علارغم این که تصور می‌شود کیسه تبلیغاتی کاغذی، به دلیل جنس کاغذی آن، از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا 10 کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده و برای چنین مقاصدی استعمال نمی‌شود. به هر حال کیسه کاغذی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیر شگرفی در اذهان مخاطبان گذاشته و نظر آن‌ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید. در پایان با توجه به رسالت خود یاد آور می شویم با توجه به بالا بودن قیمت این نوع کیسه نسبت به نوع نایلونی، پیش از هر اقدامی، با مشاور تبلیغاتی خود در این زمینه مشاوره نمایید. چه بسا با توجه به شغل و نوع مخاطبان شما این هزینه تاثیری در پیشبرد آرمان‌های شغلی شما نداشته باشد